Spotkajmy się
ul. Czesława Miłosza 1, 05-500 Chylice-Pólko
Czynne:
Wt – Nd: 12:00 – 22:00
Image Alt

O nas

Szef kuchni

Mariusz Szybowski – obecnie szef kuchni w restauracji Biała Żyrafa.

Od 30 lat zawodowy kucharz. Swoje doświadczenie zdobywał w restauracjach krakowskich i zagranicznych. Od 10 lat obecny w warszawskiej gastronomii. Profesjonalny, ambitny i zaangażowany.

Miłośnik kuchni europejskiej, mieszanej oraz fusion. Jego kuchnię wyróżnia wielka miłość do gotowania, ciągłe poszukiwanie nowych smaków i łączenie tradycji, którą lubi odkrywać na nowo.

 

Mariusz Szybowski - Szef Kuchni

a

miejsce jak żadne inne

Biała Żyrafa – Nasze marzenie

Biała Żyrafa usytuowana jest w Chylicach pomiędzy Konstancinem Jeziorną a Piasecznem. Urokliwy biały dworek z połowy XIX w. zaskoczy Gości niepowtarzalnym i oryginalnym wystrojem odbiegającym od tradycyjnych klasycznych wnętrz. Restauracja Biała Żyrafa otoczona jest 2,14 ha parkiem zaprojektowanym przez wybitnego polskiego planistę i ogrodnika Franciszka Szaniora. Park z trzech stron objęty jest ażurową ścianą drzew oraz malowniczą rzeką Jeziorką. do dyspozycji gości posiadamy salę kominkową, zaręczynową, oraz salę balkonową i piórkową na piętrze. Dysponujemy również oranżerią o powierzchni 180m2 połączoną bezpośrednio z naszym magicznym ogrodem, oraz drewnianym zadaszonym podestem idealnym na letnie romantyczne wieczory.

 

Biała, romantyczna Oranżeria w ogrodzie jest idealnym miejscem do zorganizowania magicznej uroczystości. Z największą precyzją dbamy o każdy szczegół tak, by nasi Goście czuli się wyjątkowo.